Vytváření nového života

OD: V: Sebepoznání ŽÁDNÝ KOMENTÁŘ

prirodaV této fázi se v podstatě stáváte novými lidmi, nepoznává vás vaše rodina, přátelé, kolegové. I vy můžete být ze sebe někdy překvapeni, jak děláte věci jinak, a že to jde.

V tomto čase si dopřejte dostatek času a pozvolna realizujte a vytvořte svůj nový život. Jedná se v podstatě o znovu narození. Uvědomte si, že vše čím jste prošli, vás posunulo až do tohoto bodu. Když jsem sem došlá já, cítila jsem obrovskou vděčnost. Již ve mně nebyl vzdor a odmítání, ale vděčnost a veliká pokora. Dříve jsem na pokoru pohlížela, jako na něco podřadného, ale dnes vnímám tento stav úplně jinak, je to stav spojený s vděčností a pokorou k něčemu co přesahuje naše vnímání.

V následujícím dokumentu „Léčení na všech úrovních“ vás provedu kroky, které povedou k jeho vybudování. Nebude se jednat jen o fyzickou změnu, ale také především změnu na energetické úrovni a změnu pohledu na celý svět a život. Provedu vás novou realitou, která se každému z nás otevírá. Vždy si říkám, kéž by jsme své schopnosti začali vědomě užívat. Teď teprve si uvědomuji, že mohu ve větším měřítku dělat to, co nejsem fyzicky schopna zajistit na terapiích. Jsem moc ráda, že vás mohu provázet ve vaší cestě a být vám inspirací.

V této fázi jsem začala objevovat, kdo vlastně jsem, uvědomila jsem si, že mnoho věcí, které jsem doposud dělala, jsem nedělala pro sebe, ale protože to někdo říkal, zjistila jsem, že jsem žila ve vzorcích své rodiny, přátel, médií. Své rodiče mám moc ráda a vážím si toho, co mi do života předali, ale dnes již vím, že to co žijí oni je jejich cesta a já si tvořím svou a mohu vykročit jakýmkoliv směrem.

To je velmi důležité si uvědomit, máte vždy několik variant a je jen na vás jakou zvolíte. Zkuste ve své nové realitě více spoléhat na svou intuici, nemusíte již mít vše dokonale naplánované, ale nechte věci plynout a věnujte.

Tak co si o tom myslíte ?