POZOR, nově je nutné potvrdit souhlas ohledně evropského nařízení na ochranu osobních údajů GDPR.

Pokud Vás zajímají mé informace a zkušenosti, a rádi byste zůstali se mnou v kontaktu, můžete se prostřednictvím tohoto formuláře přihlásit k odběru novinek a akcí Reiki centra v Ústí nad Labem. Informace zasílám 1 x měsíčně.

1. Udělujete tímto souhlas Ing. Pavlíně Komeštíkové, se sídlem Presslova 1823/3, Ústí n. L., IČ: 87527839 (dále jen „Správce“), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a nařízení EU č. 679/2016 (GDPR) zpracovávala tyto osobní údaje: jméno, příjmení, e-mail

2. Jméno, příjmení a e-mail je nutné zpracovat za účelem zasílání newsletterů Reiki centra. Tyto údaje budou Správcem zpracovány po dobu 2 let.

3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět, a to například zasláním emailu na kontaktní údaje společnosti komestikova@seznam.cz, nebo odhlášením v patičce jakéhokoliv newsletteru.

4. Správce nemá v úmyslu předat osobní údaje Subjektu údajů do třetí země, mezinárodní organizaci nebo třetím osobám.

5. Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo vzít souhlas kdykoliv zpět, požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme, požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů, vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit, požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů,v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Prohlašuji, že jsem byl/a řádně poučen/a o zpracování a ochraně osobních údajů a uvedené osobní údaje poskytuji dobrovolně.